Baranli.net İşletme Çözümleri

İşletmenize güç katın!

Önemli bilgiler elde edin

Baranli.net, satışları ve dönüşümleri ölçmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ziyaretçilerin sitenizi nasıl kullandığı, sitenize nasıl geldiği ve tekrar ziyaret etmelerini nasıl sağlayabileceğiniz ile ilgili yeni bilgiler sunar.

analytics

İçerik Analizi

İçerik raporları, müşterilerinize daha iyi bir deneyim sağlayabilmeniz için, web sitenizin hangi kısımlarının iyi performans gösterdiğini ve en popüler sayfaların hangileri olduğunu anlamanıza yardımcı olur.

Sosyal Medya Analizi

Web, sosyal bir alandır ve Baranli.net Analiz, sosyal medya programlarınızın başarısını ölçer. Ziyaretçilerin sitenizdeki paylaşım özelliklerini (Google+1, Beğen, Tweet düğmesi gibi) nasıl kullandığını ve sosyal platformlarda içeriğinizle nasıl etkileşime geçtiğini analiz edebilirsiniz.

Mobil Analiz

Baranli.net Analiz, mobil ortamın işletmeniz üzerindeki etkisini ölçmenize yardımcı olur.

Dönüşüm Analizi

Baranli.net Analiz'in çeşitli analiz özelliklerini satın alarak, kaç müşteri çektiğinizi, ne kadar satış yaptığınızı ve kullanıcıların sitenizle nasıl etkileşime geçtiğini öğrenin.

Reklam Analizi

Sosyal medyadaki reklamlarınızın, mobil reklamlarınızın, Arama Ağı reklamlarınızın ve görüntülü reklamlarınızın ne kadar iyi performans gösterdiğini öğrenerek reklamlarınızdan en iyi şekilde yararlanın.

 

Baranli.net Analiz için ödeme planı aşağıdaki gibidir.


Ödemeler Baranli.net Garanti Bankası hesabına yatırılır. Ödemeniz gerçekleştiği an bilgilendirme maili gönderilmektedir..

  Deneme Giriş Gelişme Sonuç
FiyatTek

$0 $600 / yıl
$800 / yıl
$1600 / yıl

Aylık plân

Aylık planlar dahilinde sürekliliğinizi kendiniz belirleyebilir, İşletmenizin performansını görebilirsiniz.

Paket satın alımı ve daha fazlası için bize ulaşın.

  Giriş Gelişme Sonuç
FiyatTek $80 / ay $150 / ay $300 / ay

1 Tüm ödemeler Dolar olarak yapılmaktadır.

2 Yukarıda gruplar için belirlenen fiyatlar maksimum düzeydir. Grupların dışında yer alan hizmetlerden faydanılması dahilinde, yararlanılan hizmetin kendi fiyatı üzerinden hesaplama yapılacaktır.

» Anasayfa » Ödeme Plânı